Letnia Szkoła FENS
14th May 2018
II Kongres Towarzystw Naukowych
25th June 2018
I Krajowa Konferencja Naukowa Polskiego Towarzystwa Nauk Żywieniowych pod patronatem Komitetu Nauki o Żywieniu Człowieka Wydziału V Nauk Medycznych Polskiej Akademii Nauk pt.: ŻYWIENIE I NOWOTWORY z cyklu "Dylematy nauki o żywieniu człowieka - dziś i jutro", odbyła się w dniach 13-14 czerwca 2018 w Olsztynie
Celem konferencji była wymiana poglądów i doświadczeń oraz zaprezentowanie aktualnych badań z zakresu nauki o żywieniu człowieka, realizowanych przez krajowe ośrodki naukowe. Konferencja cieszyła się szerokim zainteresowaniem specjalistów z wielu dziedzin, którzy prowadzą badania dotyczące różnych aspektów żywienia, dietetyki, zdrowia publicznego, nauki o żywności i przyczyniają się do lepszego zrozumienia zależności między żywieniem i chorobami nowotworowymi oraz szeroko pojętej problematyki z zakresu żywienia człowieka.