III Konferencja Międzynarodowa z cyklu Dylematy nauki o żywieniu człowieka

Zarząd Oddziału Krakowskiego PTNŻ zaprasza na wykład online
18th April 2023
The latest updates and news from FENS
5th May 2023
Polskie Towarzystwo Nauk Żywieniowych oraz Katedra Żywienia Człowieka i Dietetyki Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu serdecznie zaprasza na kolejną III Międzynarodową Konferencję z cyklu "Dylematy nauki o żywieniu człowieka - dziś i jutro" na temat "Żywienie a zdrowie kobiet". Konferencja odbędzie się w dniach 22-23 czerwca 2023 w Poznaniu. Szczegółowe informacje na stronie konferencji (link poniżej).
Data rejestracji została przedłużona do 15 maja 2023
Termin przesłania abstraktów - 15 maja 2023.
Termin wniesienia opłaty konferencyjnej - 30 maja 2023.
The Polish Society of Nutritional Sciences (PTNŻ), together with the Department of Human Nutrition and Dietetics at Poznań University of Life Sciences, warmly welcomes you to the 3rd International Scientific Conference of the „Dilemmas of Human Nutrition Sciences – Today and Tomorrow” series. The conference will take place on June 22-23, 2023 in Poznan.
The closing date for registration is 15 of May, 2023
The deadline for submission of the abstract (in Polish and English) is 15 of May, 2023.
The deadline for conference fee payment is 30 of May, 2023.