Wspomnienie o profesor Reginie Skorupskiej-Olędzkiej oraz profesor Irenie Celejowej

Uwaga, odwołany wykład w dniu 05.04.2024
4th April 2024
Wykład online “Substancje słodzące…” 19.04.2024 g. 11.00 Oddział Warszawski PTNŻ
18th April 2024
"Wspomnienie jest formą spotkania"
Khalil Gibran
Z wielkim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o odejściu Pani Profesor Reginy Skorupskiej -Olędzkiej, wieloletniej Członkini PTNŻ, Profesor Akademii Medycznej Wydziału Farmacji. Będziemy Ją wspominać jako osobę niezwykle zaangażowaną w sprawy nauki o żywieniu człowieka, życzliwą, wspierającą i serdeczną... Wszystko to pozostanie w naszej wdzięcznej pamięci. Serdeczne myśli i wyrazy współczucia kierujemy do Jej Rodziny. Cześć Jej Pamięci!
W dniu 7 lutego 2024 roku w wieku 106 lat zmarła Irena Celej (Celejowa) - polska biolog, prorektor Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku, nauczyciel akademicka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, Uniwersytetu Szczecińskiego i Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie, wieloletnia Członkini PTNŻ. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako osoba niebywale zaangażowana w promocję zdrowia, racjonalnego żywienia człowieka, żywienia w sporcie i higieny, a przy tym niezwykle serdeczna i ciepła. Cześć Jej Pamięci!